Güre Tente, Tente Güre, Güre Tente Pergola, Tente Pergola Güre, Güre Tente Fiyatları, Tente Fiyatları Güre, Güre Tenteci, Tenteci Güre

Güre Tente

Güre tente, güneşten veya yağmurdan korunmak için bir yerin üzerine serilen ve kumaş, naylon gibi materyallerden üretilmektedir. Günümüz de kullanım alanları çok fazladır. Başlangıçta branda olarak ticari amaçlı kullanılan tasarımlar;

  • Günümüz evlerde,
  • Ofislerde,
  • Yazlıklarda,
  • Plajlarda,
  • Kafeler de, restoranlarda, dış alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Balkon tente sizi güneşten korurken demir aksamı ve mekanizması sayesinde zorlu hava şartlarında sizleri tam anlamıyla koruma altına almaktadır.

Güre Tente Nedir? Modelleri Nelerdir?

 

Güre tente, uzun süre mevsim etkilerine maruz kalan ürünlerin su geçirmeyen, yırtılmayan ve kolay yıpranmayan kumaşlardan elde edilmektedir.  Özellikle kafelerin ve restoranların bahçe bölümlerini süsleyen pergola tente, ışıklı yapısıyla gece mekânların iç aydınlatmasına etki etmektedir. Katlanır modeller, pratiklik sunmaktadır. Güre tente ile bu tür mekanizmalardan detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.  Güre tentede mekânın özelliklerine göre değişen hareketli tente, ayaklı, tekerlekli ve sabit tente çeşitleri bulunmaktadır. Çoğunlukla tenteler gölgelik için kullanılmaktadır. Diğer yandan evinizin olduğu konuma göre tavanda kullanacağınız teleskopik tente ise evinizin bütün havasını değiştirmektedir. Kamelya modeller ise yazlığınıza şıklık getirmektedir.  Şık ve modern tasarımlar güre tente ürünleri ile farklı hava katmaktadır.   Mafsallı tente ürünlerimiz oldukça beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Güre gölgelik tente modelleri gittiğiniz ortamlarda, ya da yaptırdığınız tente modellerimizle şık ve modern görünüm sağlayabilirsiniz.

Güre Tente Fiyatları

 

Güre tente fiyatları, modellerde kullanılan farklı mekanizmalar, kumaş kalitesi ve kumaş boyutları tente fiyatları konusunda değişkenlik göstermektedir.  Tente ölçülerine göre tente pergola başta olmak üzere birbirinden çeşitleri güre tente de bulabilirsiniz. Güre tente özellikleri hakkında fikir alışverişi yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardım olmaya çalışmaktayız. Sizin güvenli bir alışveriş yapmanızı sağlamaktayız. Uygun ve makul fiyatlarla sizlere sunulan hizmet anlayışımızla sizleri önemsemekteyiz. Güre tente hizmeti ile kendinizi gölge altında hissedebilirsiniz.  Güre tente ile profesyonel ustalarımızla montajını titizlikle yapmaktayız. Sağlam mekanizmasıyla garanti adı altında çalışmalar yapmaktayız. Usta ekip kadrosuyla sizlere günün 7 ve 24 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.