Altınoluk Tente, Tente Altınoluk, Altınoluk Tente Pergola, Tente Pergola Altınoluk, Altınoluk Tente Fiyatları, Tente Fiyatları Altınoluk, Altınoluk Tenteci, Tenteci Altınoluk

Altınoluk Tente

Altınoluk tente sizi ve evinizi güneşten korumak için özel olarak geliştirilen sistemlerdir. Gölge sağlamak, rüzgârdan korumak veya sadece bir alanı kapatmak için kullanılır. Dayanıklı kumaştan ve çeşitli materyallerden elde edilen bu yapılar, her türlü konut ve iş yeri için idealdir. Günümüzde tente sistemleri yalnızca yağmur ya da güneş gibi doğal durumlardan korumak için kullanılmamaktadır. Tenteler aynı zamanda bir dekoratif unsur olarak da tercih edilmektedir. Dış mekân değişikliği için istediğinizde de Altınoluk tente olarak hizmetinizdeyiz.

Altınoluk gölgelik tente sistemleri; vitrin, kapı ve pencerelerin üzerinde manüel veya otomatik olarak uygulanan güneşten koruma çeşididir. Şık tasarımı, hafif yapısı ve zarif taşıyıcı profilleri evinize ve mekânınıza zengin bir görünüm kazandırır.

Altınoluk Tente Fiyatı

 

Tentelerde birbirinden farklı sistemler ve kumaşlar kullanılır. Ürünün kumaşına, malzemesine ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişir. Altınoluk tente fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz firmamıza başvurabilirsiniz.

Tente Çeşitleri

 

Tentelerin kullanım sıklıklarından dolayı birçok çeşidi ile karşılaşmak mümkündür. Bunlar arasında en sık kullanılan ise mafsallı ve pergola sistem adı verilen tentelerdir.

Mafsallı tente; açılan kollara sahip olması nedeniyle bu ismi almıştır. Firmamızın imal ettiği ve kullanıma sunduğu birbirinden farklı mafsallı tente çeşitleri sayesinde bahçelerinizi, evlerinizi, işyerlerinizi farklı, renkli ve dekoratif hale getirebilirsiniz.

Pergola tente sistemleri istenirse açık olarak, istenirse de etrafı camla çevrilerek kullanılabilir. Etrafı kapatılan pergola sistemi ile evlerde, kafe ve restoranlarda kış bahçesi atmosferi oluşturur. Pergola tente sistemi tente kumaşı ile yazın güneşten, açılır kapanır tavanı su geçirmez tente kumaşı ile de yağmurlu havalarda yağmurluk olarak yağmurdan korur.

Körüklü tente olarak modeller de vardır. Bu modellerin kullanımlarında da sıklıkla dekorasyon bulunur. Dekorasyonlarda hem şık hem de kullanışlı olmalarından dolayı bu model tercih edilir. Balkon veya şık bir alanda daha da dekoratif bir hava elde etmek adına bombeli şekilde kullanılanları vardır. Halk arasında karpuz model olarak da adlandırılır. Altınoluk tente modellerinde istediğiniz her çeşidi bulmanız mümkündür.

Kasetli Tenteler; kaset adı verilen iskelet yapısı ile kapalı halde minimum alanı kaplarken, açık hali ile dilediğiniz kadar uzunlukta ayarlanabilen tente sistemidir. Restoranınızı, kafenizi, küçük ölçekli işletmenizi veya balkonunuzu her türlü hava koşulunda kullanabilmeyi ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçerek Altınoluk tente hizmeti alabilirsiniz.